انتقال ۵ محموله از بقایای پیکر جانباختگان ATR + مثلث تهاجمی استقلال بدون تغییر برابر العین – اشتراک گذاری مطالب

خبرگزاری ایسنا: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از انتقال ۵ محموله دیگر از بقایای پیکر جانباختگان پرواز تهران- یاسوج در شانزدهمین روز عملیات جستجو به پایین ارتفاعات دنا خبرداد
به گزارش ایسنا، پرواز شماره ۳۷۰۴ شرکت هواپیمایی آسمان با ۶۰ مسافر و ۶ خدمه که روز یکشنبه، ۲۹ بهمن ماه از کانتر ۲۹ فرودگاه مهرآباد تهران مسافران خود به مقصد یاسوج را سوار کرده بود، حدود ۵۰ دقیقه بعد از رادار خارج شد و سقوط کرد.

عزیز فیلی افزود: ۱۰ تیم سه نفره امروز در محل سقوط پرواز تهران- یاسوج به ارتفاعات دنا اعزام شدند. همچنین ۵تیم سه نفره شب گذشته نیز در محل سانحه مانده بودند.

خبرگزاری ایسنا: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از انتقال ۵ محموله دیگر از بقایای پیکر جانباختگان پرواز تهران- یاسوج در شانزدهمین روز عملیات جستجو به پایین ارتفاعات دنا خبرداد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: نمی توانیم بگوییم که عملیات جستجو و انتقال پیکر جانباختگان پرواز تهران- یاسوج تا کی ادامه خواهد داشت اما زمانی که وضعیت هوا مساعد باشد عملیات ادامه می یابد و در صورتی که شرایط جوی نامساعد شد بصورت زمینی عملیات را ادامه خواهیم داد.

——————-

ورزش سه: استقلال در حالی فردا در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف العین می رود که شفر برای پست هافبک هجومی خود تصمیم خود را گرفته است و همچنان قصد دارد از داریوش شجاعیان، سرور چپاروف و فرشید اسماعیلی در پست هافبک هجومی تیم خود استفاده کند، ترکیبی که در این فصل نمایش خوبی در کنار هم داشته اند
با این حساب استقلال در پست هافبک هجومی جابر انصاری، محسن کریمی، بویان و خسرو حیدری را روی نیمکت دارند که می توانند در صورت نیاز شرایط بازی را تغییر بدهند.

ورزش سه: استقلال در حالی فردا در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف العین می رود که شفر برای پست هافبک هجومی خود تصمیم خود را گرفته است و همچنان قصد دارد از داریوش شجاعیان، سرور چپاروف و فرشید اسماعیلی در پست هافبک هجومی تیم خود استفاده کند، ترکیبی که در این فصل نمایش خوبی در کنار هم داشته اند.

این ترکیبی است که با آن استقلال بازی های بزرگی را برده است و به همین دلیل شفر تصمیمی برای تغییر آن در بازی با العین ندارد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *