بونوچی: شجاعتمان را از دست دادیم و باختیم + پیش بینی وزش باد شدید در تهران – اشتراک گذاری مطالب

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال میلان در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا شب گذشته میزبان آرسنال بود که این دیدار با برتری ۲ بر صفر توپ چی‌ها به پایان رسید
مدافع تیم ملی ایتالیا در پایان درباره درگشذت ناگهانی آستوری، کاپیتان فیورنتینا گفت: من نتوانستیم به مراسم خاکسپاری‌اش بروم. داویده از بازیکنان نسل اول بود. خب درگذشت او مرا به شدت متاثر کرد اما من همیشه به یادش خواهم بود. او دوست خوبی برای من در داخل زمین به همراه تیم ملی ایتالیا بود و او انسان بزرگی بود.

وی افزود: در چنین بازی‌هایی باید شجاعت بیشتری خرج کرد اما ما نگران بودیم و همین موضوع باعث شد تا در این بازی اشتباهات زیادی را مرتکب شویم اما آرسنال در نیمه اول بازی از لحاظ ذهنی خیلی خوب کار کرد.

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال میلان در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا شب گذشته میزبان آرسنال بود که این دیدار با برتری ۲ بر صفر توپ چی‌ها به پایان رسید.

بونوچی، کاپیتان میلان پس از این بازی در مصاحبه با شبکه اسکای اسپورت گفت: ما باید از حوادثی که برای ما در نیمه اول بازی با آرسنال اتفاق افتاد درس بگیریم چون نتوانستیم بازی را اداره کنیم. کمی ترس و نگرانی در وجودمان بود زیرا با تیمی بازی کردیم که بازیکنان بزرگی را در ترکیب خود دارد به همین خاطر شجاعتمان را از دست دادیم. در نیمه اول بازی خوب عمل نکردیم و توپ و میدان را اختیار نداشتیم ولی در نیمه دوم بهتر عمل کردیم ولی موقعیت ها را از دست دادیم.

——————-

خبرگزاری ایسنا: مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: شرایط کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز در محدوده شرایط سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس است
خبرگزاری ایسنا: مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: شرایط کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز در محدوده شرایط سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس است.

حسین شهبازی با اشاره به اینکه نتایج حاصل از پیش‌بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران حاکی از افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی امروز (۱۸ اسفند) است، اظهار کرد: در برخی ساعات امروز به ویژه بعد ازظهر وزش باد شدید به بزرگی ۸ تا ۱۱ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب غربی- جنوبی انتظار می‌رود.

وی با بیان اینکه این شرایط فردا (۱۹ اسفند) کمابیش ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: در این روز برای برخی ساعات وزش باد شدید غربی پیش‌بینی می‌شود و انتظار می‌رود که در این روز وضعیت کیفیت هوای سالم در اکثر مناطق پایتخت برقرار باشد.

وی در پایان با اشاره به اینکه کیفیت هوای تهران منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص ۹۰ در شرایط سالم قرار داشت، گفت: کیفیت هوای هم اکنون پایتخت با شاخص ۱۰۱ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.

به گفته شهبازی دمای هوای پایتخت تا دو روز آینده کاهش نسبی خواهد یافت.

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ادامه داد: به تدریج همراه با کاهش میزان ناپایداری جوی در روز یکشنبه (۲۰ اسفند)، از سرعت باد کاسته می‌شود و برخی ساعات همراه با وزش باد مؤثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه خواهد بود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *