رونالدو: گل فوق‌العاده‌ای بود – اشتراک گذاری مطالب

ایسنا: ‌به نقل از آس، رئال مادرید سه‌شنبه شب در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با سه گل یوونتوس را شکست داد
ایسنا: ‌به نقل از آس، رئال مادرید سه‌شنبه شب در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با سه گل یوونتوس را شکست داد. کریستیانو رونالدو در این بازی دبل کرد و گل زیبایی به ثمر رساند.

رونالدو در مورد بازی گفت‌: یوونتوس پرس بالایی داشت. در مقابل ما خیلی خوب دفاع کردیم و در نیمه دوم قدرت‌هایی داشتیم و توانستیم گلزنی کنیم. فوتبال این چنین است. اگر گلزنی نکنید پیروز نمی شوید. ما پیروز شدیم و خیلی خوشحال هستیم.

مهاجم رئال مادرید دیشب توانست رکودشکنی کند و در نهمین بازی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کند. ستاره پرتغالی در این رابطه گفت‌: پیش از این که شما به این موضوع اشاره کنید از این رکوردشکنی خبر نداشتم. به ثبت رکوردهای جدید علاقمند هستم. دوست دارم در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنم و نتیجه‌ فوق‌العاده‌ای را کسب کردیم. با این حال بازی برگشت در خانه باقی‌ مانده است و یوونتوس تیم سرسختی است.

ستاره پرتغالی در پایان درباره نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت‌: اکنون باید به دیدار برگشت فکر کنیم و پس از آن می‌توانیم به اتفاقاتی که قرار است رخ دهد، بیاندیشیم.

رونالدو در مورد تحسین تماشاگران یوونتوس اظهار کرد: لحظه فوق‌العاده‌ای برای تیم بود. از آنها تشکر می‌کنم. از همه طرفداران یوونتوس تشکر می‌کنم. آنها نسبت به من فوق‌العاده‌ عمل کردند. هرگز در دوران بازی‌ام چنین اتفاقی رخ نداده بود. رفتارشان باور نکردنی بود. خیلی خوشحال هستم. فوق‌العاده‌ بود.

مهاجم رئال مادرید در مورد گل قیچی برگردانش گفت‌: گل فوق‌العاده‌ای بود. یکی از بهترین گل‌های دوران ورزشی‌ام محسوب می‌شد. این گل همیشه در یادها خواهد ماند. به عبارتی بهترین گل من بود. مدت‌ها بود که به دنبال چنین گلزنی بودم. امروز تلاش کردم و به بهترین شکل ممکن به آن رسیدم. خیلی خوشحال و شاد هستم. هم به خاطر خود و هم به خاطر تیم. انتظار چنین گلی را نداشتم. ما توانستیم برابر تیم بزرگی پیروز شویم و سه گل به ثمر برسانیم. شب فوق‌العاده‌ای بود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *