علیرضا نادی عذرخواهی کرد + مورینیو به دنبال مدافع جوان بارسا – اشتراک گذاری مطالب

ورزش سه: علی نادی کاپیتان تیم هاوش گنبد و سرگروه سابق تیم ملی که در دیدار مقابل سایپا درگیری جدی را با امیر غفور داشت، حالا می گوید: باید صبر می کردم و در پایان بازی تذکر می دادم، متاسفانه بعد از موفقیت اخیر تیم ملی، برخی مغرور شدند

نادی روز دوشنبه باید در کمیته انضباطی پاسخگوی رفتاری باشد که به گفته ناظر بازی عجیب بود و منجر به محرومیتش از سوی سازمان لیگ شد.

ورزش سه: علی نادی کاپیتان تیم هاوش گنبد و سرگروه سابق تیم ملی که در دیدار مقابل سایپا درگیری جدی را با امیر غفور داشت، حالا می گوید: باید صبر می کردم و در پایان بازی تذکر می دادم، متاسفانه بعد از موفقیت اخیر تیم ملی، برخی مغرور شدند.

کاپیتان سابق تیم ملی و فعلی هاوش گنبد افزود: غفور بازیکن بزرگی است و باید احترامم را نگه می داشت و من دو برابر آقایان سابقه بازی دارم و در والیبال تا آخر راه را رفتم .

وی در خاتمه از همه تماشاگران و مردم از اتفاقات رخ داده عذرخواهی کرد.

وی در مورد خودداری از امضاء کردن برگه منشی هم در پایان بازی گفت: عصبانیت زیاد باعث شد تا امضاء نکنم.

——————-

ورزش سه: نشریه دیلی میل مدعی شد که ژوزه مورینیو قصد دارد برای تقویت خط دفاع خود، ساموئل اومتیتی، مدافع بارسلونا را به خدمت بگیرد
ورزش سه: نشریه دیلی میل مدعی شد که ژوزه مورینیو قصد دارد برای تقویت خط دفاع خود، ساموئل اومتیتی، مدافع بارسلونا را به خدمت بگیرد.

مدافع فرانسوی در تابستان از لیون به بارسلونا پیوست و خیلی سریع توانست زوج خط دفاعی این تیم را با جرارد پیکه تشکیل دهد. با این حال بند فسخ او ۶۰ میلیون یورو است و مورینیو قصد دارد از این موضوع استفاده کند.

مورینیو به دنبال مدافع جوان بارسا

شیاطین سرخ در تابستان ویکتور لیندلوف را به خدمت گرفتند؛ ولی شروع نه چندان موفق او در خط دفاعی در کنار اسمالینگ باعث شده تا آنها به فکر گزینه های دیگری باشند. همچنین روزنامه آ.اس مدعی شده که رافائل واران، دیگر گزینه مورینیو است و مدافع فرانسوی علاقه خاصی به سرمربی پرتغالی دارد و باید دید که در نهایت کار این انتقال ها به کجا می‌رسد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *