مانع بزرگ برای انتقال دخیا به رئال مادرید + اعلام نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور – اشتراک گذاری مطالب

ورزش سه: منچستریونایتد مبلغ هنگفتی را برای فروش داوید دخیا به رئال مادرید درخواست کرده است.

 رئال مادرید همچنین به دنبال جذب یک سنگربان بزرگ است و از داوید دخیا، گلر ۲۷ ساله شیاطین سرخ به عنوان مهم ترین گزینه آنها برای تقویت این پست در تابستان ۲۰۱۸ نام برده شده است
ورزش سه: منچستریونایتد مبلغ هنگفتی را برای فروش داوید دخیا به رئال مادرید درخواست کرده است.

به جز دخیا، نام هایی مانند تیبو کورتوا و دوناروما نیز برای تقویت این پست مطرح شده است و ممکن است در نهایت قصه طولانی دخیا و رئال مادرید به پایان رسیده و کهکشانی ها به گزینه های دیگر فکر کنند.

 رئال مادرید همچنین به دنبال جذب یک سنگربان بزرگ است و از داوید دخیا، گلر ۲۷ ساله شیاطین سرخ به عنوان مهم ترین گزینه آنها برای تقویت این پست در تابستان ۲۰۱۸ نام برده شده است.

مانع بزرگ برای انتقال دخیا به رئال مادرید

اما طبق ادعای اسپورت، مدیران باشگاه منچستریونایتد ادعا کرده اند برای فروش داوید دخیا مبلغ ۱۳۰ میلیون یورو می خواهند که اگر رئال مادرید چنین رقمی را پرداخت کند، دخیا تبدیل به گرانقیمت ترین سنگربان تاریخ فوتبال خواهد شد.

با توجه به اینکه قرارداد دخیا در سال ۲۰۱۹ با منچستر به پایان می رسد، راه حل دیگر صبوری تا آن مقطع و جذب گلر اول تیم ملی اسپانیا به شکل آزاد است.

——————-
خبرگزاری فارس: داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور می‌توانند با مراجه به سایت سازمان سنجش از نتایج خود مطلع شوند
براساس این گزارش، در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور ۵۶ هزار و ۳۰۴ نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۲۸ هزار و ۲۳۰ نفر زن و ۲۸ هزار و ۷۴ نفر مرد بودند. یعنی ۵۰٫۱۴ درصد ثبت‌نام کنندگان زن و ۴۹٫۸۶ درصد مرد بودند.

خبرگزاری فارس: داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور می‌توانند با مراجه به سایت سازمان سنجش از نتایج خود مطلع شوند.
این آزمون در روز ۸ دی ماه در ۸۰ شهرستان و ۹۳ حوزه امتحانی برگزار شد که از مجموع داوطلبان ثبت‌نام کننده تعداد ۴۰ هزار و ۶۱۷ نفر در جلسه آزمون حاضر بودند و ۱۵ هزار و ۶۸۷ نفر غایب بودند. یعنی ۷۲٫۱۴ درصد حاضر و ۲۷٫۸۶ درصد غایب بودند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *