مشکل عجیب پرسپولیس؛ میزبان کم خطر + چالش فدراسیون و صداوسیما وارد فاز جدیدی شد – اشتراک گذاری مطالب

وبسایت نود: بردهای پیاپی مقابل استقلال خوزستان، استقلال و سایپا، پرسپولیس را دوباره به روزهای خوبش برگردانده اما آن‌ها برای ادامه رقابت با پارس و پیکان، نیاز به شکست پدیده دارند
علی علیپور بهترین گلزن پرسپولیس در این فصل، ۵ گل از ۶ گلش را در بازی‌های خارج از خانه زده است. تنها گل خانگی او به استقلال، از روی نقطه پنالتی بود. گادوین منشا هم تنها گل لیگ برتری را در بازی خارج از خانه با تراکتورسازی زده است. حتی مهدی طارمی، دیگر مهاجم پرسپولیس هم تمام گل‌های این فصلش در لیگ برتر را در بازی‌های خارج از خانه زده بود.

وبسایت نود: بردهای پیاپی مقابل استقلال خوزستان، استقلال و سایپا، پرسپولیس را دوباره به روزهای خوبش برگردانده اما آن‌ها برای ادامه رقابت با پارس و پیکان، نیاز به شکست پدیده دارند. تیم آماده‌ای که گل زدن به آن، کار ساده‌ای نیست و پرسپولیسی‌ها هم صاحب آمار خوبی در بازی‌های خانگی نیستند.

پرسپولیس این فصل از ۴ بازی خانگی، فقط دو بازی را برده و آمار خوبی ندارد. فرشاد احمدزاده، شجاع خلیل‌زاده، علی علیپور و وحید امیری هم گلزنان آن‌ها در بازی‌های خانگی هستند که خلیل‌زاده در بازی با پدیده غایب خواهد بود و احمدزاده هم وضعیت نامعلومی دارد. در صورتی که پرسپولیس بخواهد پدیده را شکست دهد و شانس اول صدرنشینی باقی بماند، باید مهاجمانش بحران گلزنی در بازی‌های خانگی را تمام کنند و در آزادی هم مثل دیگر ورزشگاه‌های ایران خوب گل بزنند.

——————-
خبرگزاری فارس: بعد از چالش‌‌های به وجود آمده میان فدراسیون فوتبال و صدا و سیما برای حق پخش تلویزیونی، حالا این اختلافات وارد فاز تازه‌ای شده که شاید حتی این موضوع به پخش نشدن بازی‌های لیگ برتر منجر شود
خبرگزاری فارس: بعد از چالش‌‌های به وجود آمده میان فدراسیون فوتبال و صدا و سیما برای حق پخش تلویزیونی، حالا این اختلافات وارد فاز تازه‌ای شده که شاید حتی این موضوع به پخش نشدن بازی‌های لیگ برتر منجر شود.
این در حالی است که از سوی صداوسیما عنوان شده که هزینه‌های زیاد باعث شده که حتی آنها در مخارج جاری خود هم دچار مشکل شوند.

بر اساس توافق جدید که میان فدراسیون فوتبال و اسپانسر سازمان لیگ به وجود آمده، در صورتی که سازمان صداوسیما برای پخش بازی‌ها با فدراسیون فوتبال به توافق نرسد حتی دوربین‌های پخش زنده تلویزیونی هم به ورزشگاه راه نخواهند یافت.

در صورت رخ دادن چنین موضوعی، دوربین‌های تبلیغاتی فدراسیون فوتبال در ۴ ورزشگاه کشور مستقر خواهند شد تا بازی‌ها را با کیفیت بالا ضبط کنند و صداوسیما خروجی آن را برای پخش از تلویزیون خریداری کند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *