هازارد: آماده تقابل با تاکتیک‌های مورینیو هستم + مولاوردی: پیگیر مشکلات زنان ورزشکار هستم – اشتراک گذاری مطالب

ورزش سه: آخرین تقابل دو تیم،در ماه آوریل بود که مورینیو با تاکتیک‌هایش مانع رسیدن توپ‌ها به هازارد شده بود.آن بازی با برتری ۲-۰ یونایتد به پایان رسید و حالا دو تیم در استمفوردبریج به مصاف یکدیگر خواهند رفت و هازارد مدعی شد آماده است از پس تاکتیک‌های پیش گیرنده مورینیو عبور کرده و بدرخشد
در حال حاضر تمرکزم بر این است که فقط در زمین بجنگم. وقتی شما بر روی این بازی ها متمرکز هستید، فقط به گلزنی و ایجاد موقعیت فکرمی‌کنید. باید ببینیم چه خواهد شد.”

ورزش سه: آخرین تقابل دو تیم،در ماه آوریل بود که مورینیو با تاکتیک‌هایش مانع رسیدن توپ‌ها به هازارد شده بود.آن بازی با برتری ۲-۰ یونایتد به پایان رسید و حالا دو تیم در استمفوردبریج به مصاف یکدیگر خواهند رفت و هازارد مدعی شد آماده است از پس تاکتیک‌های پیش گیرنده مورینیو عبور کرده و بدرخشد.
او گفت:” اگر بار دیگر مورینیو برای بستن راه توپ‌ها به من اقدامی کند، راهی برای درخشش پیدا می‌کنم. فصل قبل در الدترافورد موفق به این کار نشدم و دائم من را مهار کردند. بنابراین امیدوارم بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم، نه فقط من بلکه تمام ۱۱ بازیکن تیم ما در زمین عالی باشند و پیروز شویم.

——————-

خبرگزاری ایرنا: دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی گفت: با توجه به اینکه بخشی از شهروندان کشور زنان و دختران ورزشکار است، به طور مداوم مشکلات و درخواست های آنان را پیگیری می کنم
دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی با اشاره به مسئولیت های خود و نحوه رصد درخواست های ورزشکاران زن افزود: بیشتر آنها مراجعه حضوری دارند و البته دفتر ما مداوم از مجاری مختلف به ویژه شبکه های اجتماعی پیگیر مطالبات آنان است.ملاوردی خاطر نشان کرد: خوشبختانه وزیر ورزش و جوانان توجه ویژه ای به حوزه ورزش زنان دارد و برای تحقق مطالبات در کمترین زمان تلاش می کند.

وی افزود: وزیر ورزش و جوانان پیگیر درخواست های ورزشکاران زن است و مطالبات آنان را در کمترین زمان پاسخ می دهد.

شهیندخت ملاوردی در گفت و گویی که پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان متن آن را روز یکشنبه منتشر کرد، گفت: مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان برای پیگیری مطالبات دختران ورزشکار گوش شنوایی دارد.   

خبرگزاری ایرنا: دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی گفت: با توجه به اینکه بخشی از شهروندان کشور زنان و دختران ورزشکار است، به طور مداوم مشکلات و درخواست های آنان را پیگیری می کنم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *