کلوپ: فن‌دایک را که از ساوتهمپتون ندزدیده‌ایم + هشدار سرمربی PSG در مورد درخشش رونالدو – اشتراک گذاری مطالب

ورزش سه: یورگن کلوپ در مورد واکنش های احتمالی هواداران ساوتهمپتون به فن دایک صحبت کرد.

 در سالهای اخیر بازیکنان زیادی از ساوتهمپتون راهی لیورپول شده اند و کلوپ حدس می زند احتمالا برخورد هواداران این تیم با ستاره های سابق خوشایند نخواهد بود
کلوپ گفت: “نمی دانم واکنش ها به بازیکنان سابق ساوتهمپتون چگونه خواهد بود؛ اما قطعا خیلی دوستانه نیست. فن دایک آخرین بازیکن انتقال یافته از آنجا به لیورپول بود و ما این موضوع را درک می کنیم؛ اما من به این مسئله فکر نمی کنم و شاید این اتفاقات در آینده عادی شود.

ورزش سه: یورگن کلوپ در مورد واکنش های احتمالی هواداران ساوتهمپتون به فن دایک صحبت کرد.

بازیکنان دیگری نیز بوده اند که در ساوتهمپتون بازی کرده اند و شاید ما باید در این باشگاه که دفتر تحقیقاتی افتتاح کنیم. این موضوع نشان می دهد که حریف ما دستاورد بزرگی داشته است.”

 در سالهای اخیر بازیکنان زیادی از ساوتهمپتون راهی لیورپول شده اند و کلوپ حدس می زند احتمالا برخورد هواداران این تیم با ستاره های سابق خوشایند نخواهد بود.

کلوپ: فن‌دایک را که از ساوتهمپتون ندزدیده‌ایم

ما باید به آنجا برویم و فوتبال بازی کنیم. من فکر نمی کنم کسی در ساوتهمپتون بگوید ما چیزی را از آنها دزدیده ایم، زیرا این یک توافق عمومی بود و حتی اگر ارقام صحیح نباشند فکر می کنم ساوتهمپتون باید از این حجم پول دریافتی از ما سپاسگزار باشد.

——————-

ورزش سه: سرمربی پاری سن ژرمن معتقد است ستاره های بزرگ خودشان را در دیدارهای مهم نشان می دهند که رونالدو نمونه خوبی برای توصیف این دست بازیکنان است

این ۲ مسابقه متفاوت اما هر ۲ بسیار مهم هستند. دیدار برابر تولوز برای یافتن ریتم از سوی برخی بازیکنان اهمیت دارد و تمرکز من فقط روی این دیدار است.”

اونای امری گفت: “با توجه به جام های فتح شده و ستاره هایی که رئال مادرید در اختیار دارد، آنها در حال حاضر بهترین تیم جهان هستند. رونالدو نمونه ای از این ستاره هاست و در بازی های مهم بازیکنان بزرگ بیدار می شوند که هم ما و هم رئال مادرید از این دست بازیکنان در ترکیب داریم.

ورزش سه: سرمربی پاری سن ژرمن معتقد است ستاره های بزرگ خودشان را در دیدارهای مهم نشان می دهند که رونالدو نمونه خوبی برای توصیف این دست بازیکنان است.

هشدار سرمربی PSG در مورد درخشش رونالدو

در حال حاضر تمرکز من روی دیدار فردا برابر تولوز است، زیرا ما پیش از این قبل از یک بازی مهم، دیدار برابر استراسبورگ را مغلوب شده بودیم. کارهایی که ما در طول فصل انجام داده ایم اهمیت دارد و من نمی توانم تغییرات زیادی برای بازی فردا یا چهارشنبه ایجاد کنم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *