۲۰ بازیکن ونزوئلا آماده بازی با ایران می‌شوند + بونوچی: با حمایت هواداران جبران می‌کنیم – اشتراک گذاری مطالب

خبرگزاری فارس: با توجه به دیدار دوشنبه تیم‌های ایران و ونزوئلا، این تیم که در قاره آمریکا قرار دارد، تمرینات ویژه‌ای را برای رویارویی با شاگردان کارلوس کی‌روش پشت سر می‌گذارد
حریف تیم ملی کشورمان در ۲-۳ روز اخیر با ۱۷ بازیکن در تمرینات حاضر می‌شدند اما ۳ بازیکن اصلی این تیم به جمع بازیکنان ونزوئلا اضافه شدند و آنها با ۲۰ بازیکن آماده رویارویی با تیم ملی ایران هستند.

به نظر می‌رسد این تیم تمرکز زیادی بر روی بازیکنان ایران خواهد داشت.

خبرگزاری فارس: با توجه به دیدار دوشنبه تیم‌های ایران و ونزوئلا، این تیم که در قاره آمریکا قرار دارد، تمرینات ویژه‌ای را برای رویارویی با شاگردان کارلوس کی‌روش پشت سر می‌گذارد.
طبق اطلاعاتی که از این تیم به بیرون درز پیدا کرده، آنها عصر امروز یک جلسه فنی را برای بازی مقابل تیم ملی ایران برگزار خواهند کرد.

بازیکنان ونزوئلا از زمان حضور در هلند دو نوبت تمرین انجام دادند و امروز صبح هم یک جلسه تمرینی سبک انجام داده و سپس راهی شهر نایمخن هلند شدند.

——————-
ایسنا: ‌به نقل از فوتبال ایتالیا، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا در دیدار رفت پلی‌آف انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با یک گل برابر سوئد تن به شکست داد تا کار سختی برای صعود به روسیه داشته باشد
بونوچی بعد از بازی، گفت‌: از این شکست ناراحت هستیم. باید از اشتباهات خود در این دیدار درس بگیریم و بهترین بازی‌مان را در دیدار برگشت به نمایش بگذاریم. باید اعتراف کنم که تحرک لازم را در میدان نداشتیم و نتوانستیم توپ را به خوبی به گردش در آوریم. تیم صعود کننده در ۱۸۰ دقیقه مشخص می‌شود و هنوز ۹۰ دقیقه دیگر باقی مانده است. دلیلی ندارد که ناامید شویم. نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم تا به جام جهانی راه پیدا کنیم.

ایسنا: ‌به نقل از فوتبال ایتالیا، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا در دیدار رفت پلی‌آف انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با یک گل برابر سوئد تن به شکست داد تا کار سختی برای صعود به روسیه داشته باشد.
او ادامه‌ داد: سوئدی‌ها می‌خواستند که بازی را به جنجال و درگیری بکشند. از هواداران خود می‌خواهیم  که در دیدار برگشت، ورزشگاه را پر کنند و از اول بازی تا پایان آن به حمایت از تیم محبوب خود بپردازند. برای پیروزی برابر سوئد به نهایت تمرکز در این دیدار نیاز داریم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *