شگفت انگیزترین لیست روز جدید یحیی و پرسپولیس را کشف کنید

«پرسپولیس» در لیگ برتر خوب شروع کرد و توانست از 12 امتیاز 10 امتیازی شود. اما هواداران «پرسپولیس» از تیم خود راضی نیستند. «پرسپولیس» پس از کسب تمامی جام های داخلی در چند سال اخیر، حالا تنها با قهرمانی در آسیا می تواند رضایت هوادارانش را جلب کند. اتفاقی که دور از ذهن به نظر می رسد و پرسپولیس به عنوان تیم قهرمان ایران کار بسیار سختی را حتی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا پیش رو دارد.

«پرسپولیس» محصول زیادی داشت اما توانست اکثر بازیکنان و ستاره های اصلی خود را حفظ کند. این تیم در نقل و انتقالات تابستانی خریدهای متعددی انجام داده است اما به گفته کارشناسان، «پرسپولیس» همچنان تیم ایده آلی نیست و کاستی هایی دارد. پرسپولیس تیم متعادلی نیست. یعنی در برخی پست ها بازیکنان زیادی دارد و در برخی دیگر کمبود شدید بازیکن دارد.

پرسپولیس از زمان جدایی گهری برای بیرانوند مدافعی نگرفته است و حالا که علی ریزو در آستانه مهم ترین بازی فصل پرسپولیس مقابل نصر مصدوم شده، دروازه بان های پشتیبان پرسپولیس کم تجربه هستند. دومین مشکل پرسپولیس در خط حمله است که شهوب زاهدی تنها مهاجم متخصص این تیم است. اگرچه «پرسپولیس» در آستانه جذب مهاجم خارجی قرار دارد اما پس از جدایی 4 مهاجم مطرح این تیم، گل محمدی به حداقل دو مهاجم نیاز داشت و با وجود احتمال جذب مهاجم خارجی، همچنان در خط حمله کمبود بازیکن دارند. خط

همچنین نداشتن مدافع چپ اختصاصی از دیگر نقاط ضعف پرسپولیس است. یحیی گل محمدی باید در این پست از علی نعمتی استفاده کند که پست اصلی او دفاع وسط است. برخلاف این پست ها که پرسپولیس کمبود بازیکن دارد، پرسپولیسی ها در پست های دفاع و هافبک و همچنین وینگر پر از بازیکنان هستند و می توان گفت بازیکنان زیادی دارند.

گل محمدی باید با کاهش مدافعان و نیمه مدافعان جایگاه خود را تقویت می کرد، با کمبود بازیکن مواجه می شود. نقدی که تماماً متوجه یحیی می شود. البته در نقل و انتقالات نمی توان درویش و تیم مدیریتی پرسپولیس را مقصر دانست. یحیی بارها اعلام کرده که خواهان یک دروازه بان پشتیبان است اما مدیران پرسپولیس موفق به جذب خالدآبادی نشده اند و دروازه بان برزیلی معرفی شده توسط نانکا راهی پرسپولیس شده است.

همچنین یحیی پیش از پایان نقل و انتقالات نام چند مهاجم را به مدیران باشگاه پرسپولیس داد که نتوانستند با هیچ کدام از این گزینه ها قرارداد ببندند. حالا «پرسپولیس» باید حداقل نیم فصل با یک بازیکن به کار خود ادامه دهد و ترکیب نقل و انتقالات زمستانی را تغییر دهد. البته همه این اتفاقات بستگی به نتایجی خواهد داشت که پرسپولیس تا قبل از پایان فصل کسب می کند.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما