مهمترین صحبت های فوتبالی آتیلا پسیانی درباره عشقش به استقلال


آفتاب نیوز :

مرحوم آتیلا پسیانی که همیشه از عشقش به استقلال می گفت پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیسی ها پیام نوشت.

آتیلا پسیانی بازیگر پیشکسوت و سرشناس سینما و تلویزیون ایران در سن ۶۶ سالگی درگذشت و اهالی هنر به سوگ نشستند. پسیانی که شخصیتی بسیار برجسته و تاثیرگذار بود، اخیراً در فرانسه به سرطان مبتلا شده بود و تحت درمان قرار داشت. در مورد پسیانی هم می توان گفت که علاقه زیادی به فوتبال و البته در تیم «استقلال» داشت و همیشه این موضوع را بیان می کرد.

پسیانی از جمله کسانی بود که در فیلم «آبی به رنگ آسمان» مستندی از تاریخ باشگاه استقلال به عنوان راوی ظاهر شد و بخشی از تاریخ باشگاه استقلال را روایت کرد. مرحوم پسیانی درباره حضورش در فیلم مستند تاریخ باشگاه استقلال گفت: خوشحالم که فیلمی درباره تاریخ باشگاه استقلال منتشر شده است. آبی به معنای صلح است و امیدوارم استقلال به زودی به آرامش برسد.

پسیانی در ادامه افزود: تاریخ باشگاه «استقلال» پر افتخار است و افتخار می کنم که به عنوان هوادار این تیم پنجاه سال است که از استقلال حمایت می کنم. امیدوارم این تیم به زودی جا بیفتد. من همیشه بازی های استقلال را دنبال می کنم و این تیم را دوست دارم. امیدوارم بهترین ها برای استقلال رقم بخورد.

پس از شکست پرسپولیس مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی در فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020، پسیانی که دوست نداشت بخواند در پستی اینستاگرامی نوشت: با وجود اینکه استقلالی هستم اما از این شکست ناراحتم. پرسپولیس در فینال آسیا. «پرسپولیس» در این بازی قهرمانانه ظاهر شد و توانست قهرمان شود. واقعا حیف است که پرسپولیس جام را بالای سر نبرد. وی همچنین ابراز امیدواری کرد که روزی تیم های «پرسپولیس» و «استقلال» در مرحله پایانی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکدیگر بروند.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما